Add Your Gadget Here

Веранда в будинку - це приміщення, яке в тепле і сонячний час року для багатьох людей стає основним місцем відпочинку. Проекти будинків з верандою дозволять насолодитися свіжою красою природи і ідеальної тишею далеко від галасливого, запорошеного міста.

При бажанні, веранду в приватному будинку можна з легкістю обладнати під особистий кабінет, бібліотеку, кухню або передпокій.

веранда, обладнана під літню кухню

Відповідно, проект будинку повинен розроблятися з урахуванням майбутнього призначення веранди. Якщо веранда використовуватиметься як кухонного приміщення, то її стіни мають бути міцнішими, а заскління слід проводити на верхній частині стін.

Холодна веранда здатна значно поліпшити архітектурне рішення житла. Вартість її зведення обійдеться в кілька разів менше в порівнянні з вартістю зведення теплого приміщення (економія досягається за рахунок зменшення товщини будинку, утеплення, в деяких випадках - фундаменту будівлі).

Як правило, на холодну веранду веде тільки одна двері. При будівництві багатоквартирного будинку на веранду (так як вона загальна) веде кілька вхідних дверей.

багатоквартирний будинок із закритою заскленій верандою

Планування будинку здійснюється професійними інженерами і проектувальниками, здатними розробити проект будинку у відповідності з усіма санітарно-технічними вимогами і нормами.

На сьогоднішній день в інтернет представлена ​​величезна кількість ескізних типових проектів будинків з верандою, серед яких можна підібрати щось на свій смак і злегка підкоригувати під власні потреби.

проект будинку з верандою мансардою та гаражем

Планування будинку може бути найрізноманітнішою, так як веранда - це приміщення, яке ідеально поєднується з архітектурним рішенням простої прямокутного будинку, одно-і двоповерхової. При її будівництві можна не боятися всіляких експериментів і змін.

Ось на цьому відео можете подивитися як була побудована веранда в експресіоністичними стилі до будинку

Проекти одноповерхових і двоповерхових будинків з верандою

Дачні будинки з верандою являють собою воістину красиве видовище. Завдяки цьому елементу будівля стає не тільки більш просторим, але і набуває свою особливу унікальність і оригінальність. Тому немає нічого дивного в тому, що все більше і більше людей при виборі проектів свого майбутнього житла віддають перевагу будинкам з верандами.

Навряд чи якийсь власник котеджу не захоче доповнити своє житло хорошою і просторою верандою. Як це робиться? Як не важко здогадатися, тут існує два варіанти вирішення: звернення в будівельну компанію або виконання всіх робіт самостійно.

проект оригінального двоповерхового будинку з верандою

Будівництво заміського житла завжди починається з вибору місця забудови. Проект дачного будинку з верандою створюється з урахуванням даних про розмір ділянки та її рельєфу, стану грунтів, а також наявності зовнішніх інженерних комунікацій (водопровід, лінії електропередач, газові мережі та інше).

приклад планування дачного будинку з великою верандою

Проекти будинків з великою верандою за своїм типом поділяються на індивідуальні та типові. Останні варіанти набагато економічніше перших, проте значно поступаються в оригінальності свого виконання. Причина дешевизни полягає в тому, що вартість ділиться між декількома замовниками, а завдання проектної групи полягає тільки в прив'язці готового проекту до певного земельній ділянці.

У процесі створення або прив'язки проекту можуть виникати деякі труднощі при виборі розміщення тих чи інших елементів ландшафту або окремих фрагментів будівель. У цьому випадку потрібна допомога фахівців, здатних врахувати всі існуючі нюанси ландшафту, вимоги замовника, після чого почнуть розробляти найбільш оптимальний варіант.

проект бревенчатого дачного будинку з великою верандою

При замовленні будинку з верандою слід розбиратися в характерних відмінностях між індивідуальними і типовими проектуванням. Основне і позитивна відмінність індивідуального проекту від типового полягає в тому, що готову будову буде повністю унікальним і єдиним у своєму роді. Разом з достоїнствами тут, природно, присутні і недоліки, найбільш значущим серед яких є досить-таки висока вартість проекту.

Як самостійно прилаштувати веранду до будинку?

Якщо будинок зводився без веранди, то її, за бажання, можна добудувати - скориставшись послугами професіоналів або самостійно. Процес прибудови веранди не відноситься до категорії надто складних робіт, і його можна умовно розділити на три простих етапи:

  • Пристрій фундаменту. Для початку слід визначитися з тим, з якого матеріалу буде здійснюватися будівництво веранди (залежно від цього буде відбуватися вибір відповідного фундаменту). Якщо веранда легка (з дерева або пластика), то цілком підійде стовпчастий фундамент, в інших випадках необхідний більш надійний і міцний варіант.
  • Будівництво веранди. Як не важко здогадатися, це найбільш складна частина роботи. При зведенні веранди можна використовувати металевий корпус, який надалі обшивається листами фанери або пластику. При бажанні веранду можна побудувати деревини або цегли.
  • Косметичні роботи, які включають в себе фарбування, побілку і багато інших видів оздоблювальних робіт, необхідні для того, щоб веранда стала красивою.

У більшості випадків, якщо ви володієте всіма необхідними знаннями та навичками, прибудова веранди може здійснюватися власними силами, без допомоги фахівців.

Ось на цьому відео ви можете подивитися, як господарі приватного будинку прибудували до нього дуже красиву відкриту веранду

Проекти будинків з відкритою верандою - переваги

Як багатьом відомо, дерево - це один з найтепліших будівельних матеріалів. Природно, якщо сам зводився з деревини, то і веранду необхідно будувати з цього ж матеріалу, так як інші матеріали будуть виглядати не дуже естетично. Дерев'яні будинки з верандою володіють високим рівнем екологічної чистоти, цілком прийнятною вартістю, невеликими термінами зведення, хорошою тепло-і звукоізоляцією, і просто чудовою зовнішнім виглядом.

красивий проект відкритої дерев'яної веранди заміського будинку

Враховуючи те, що деревина досить легкий матеріал, будинок, так само як і веранда, не потребує зведенні занадто потужного фундаменту, відповідно, на заливці бетону можна заощадити деяку частину грошових коштів. Крім цього, дерево - це сам по собі дуже гарний матеріал, відповідно, немає потреби витрачатися на додаткову обробку будівлі. Хоча, якщо все ж провести обробку стін різними лаками і фарбами, це дозволить значно збільшити термін їх служби. 


0 Comments:

Post a Comment