Add Your Gadget Here

Програма ArchiCAD від компанії Graphisoft пропонує новий підхід до архітектурного проектування: архітектор займається дизайном проекту, а ArchiCAD автоматично формує документацію. У той час коли ви зводите стіни, розміщуєте перекриття, вбудовуєте вікна та двері, споруджуєте дах, програма створює єдину базу даних тривимірної моделі будівлі. Хтось користується 15-ої версією цієї програми, інші ж проектувальники воліють оновлену 16 версію архікад, яка вийшла зовсім недавно ... -

Системні вимоги:

  • Intel Pentium 4 або аналогічний процесор
  • Windows XP (32 bit і 64 bit), Windows Vista (32 bit і 64 bit), Windows 7, Macintosh ® OS X 10.6 Snow Leopard
  • Оперативна пам'ять 3 GB (рекомендовано 6 GB)
  • Місце на жорсткому диску 5 GB (рекомендовано 10 GB)
  • Графічна карта 32 біт при дозволі 1024х768 пікс (рекомендовано 1280х1024 пікс), OpenGL, DirectX9, 256 МБ відеопам'яті
  • Привід DVD

робоче вікно програми Archicad

Також відразу хочемо зауважити, щоб уникнути непорозумінь, дизайн проекту важливо опрацювати з замовником вже на самих ранніх стадіях проектування. ArchiCAD пропонує потужні, але при цьому прості у використанні інструменти візуалізації та тривимірного представлення проекту: для створення реалістичного зображення вам не буде потрібно ні спеціальних знань, ні додаткових програм. Освітленість визначається з урахуванням обраної дати і залежить від географічного положення проектованого об'єкта.

Тут ви можете подивитися відеоурок, як працювати в програмі Archicad. Це буде початковий рівень, який може освоїти кожен бажаючий підвищити свою майстерність у проектуванні будинків.

Пакет ArchiCAD

Віртуальне Будівля

Вся інформація про архітектурній споруді зберігається в єдиній базі даних. Зміни, що вносяться в проект, відображаються у всій звітної документації: у планах поверхів, розрізах, фасадах, кошторисних завданнях, 3D-моделі та фотозображеннях.

Інтелектуальні об'єкти

Інтелектуальні об'єкти (двері, вікна, колони і т.д.) постійно взаємодіють з навколишнім їх обстановкою. Завдяки цим об'єктам процес проектування нагадує процес будівництва: вікно вбудовується в стіну, перекриття спирається на колону, під скат даху споруджується несуча конструкція. Ефективність роботи підвищується, управління проектом стає простіше, а ви можете концентруватися не на кресленні, а безпосередньо на процесі проектування.

Можливість працювати і проектувати безпосередньо в 3D

Ви можете опрацьовувати дизайн і редагувати модель в тривимірному просторі, в реальному часі переміщатися по майбутньому будівлі, разом із замовником змінювати проект.

На цьому відео ви можете подивитися як зробити і показати замовнику відображення зон в 3d вигляді в АРХІКАД

Миттєва візуалізація

Інструменти візуалізації дуже прості в роботі. Для отримання тривимірного представлення проекту ArchiCAD не зажадає від вас ніяких спеціальних знань - просто перейдіть в 3D-вікно, і ArchiCAD Отріс ваш проект в обсязі. Крім того, засобами програми Архікад зовсім нескладно створити відеоролик, сцену віртуальної реальності.

Тут ви можете подивитися приклад того, як була виконана візуалізація житлового будинку в 3d форматі проектувальником компанії «-Ваш архітектор» -

 Документообіг

З віртуальної моделі будинку ArchiCAD може автоматично передавати суміжникам оновлені креслення поверхових планів, розрізів, фасадів. Просто вкажіть, кому що передавати, - і все.

Випуск документації

Програма дозволяє розробити і вивести на друк альбом креслень. Автоматична нумерація, стандартні ГОСТ `івських і настроювані шаблони листів заощадять вам час, а всі зміни Віртуального Будівлі автоматично переносяться в креслення і таблиці звітів.
Технологія спільного проектування. ArchiCAD дозволяє організувати одночасну спільну роботу над проектом як одного архітектурного відділу (функція TeamWork), так і різних відділів в умовах великих проектних бюро. Документи розподіляються по відділах в сучасних САПР-форматах (наприклад, в дуже популярному в Росії форматі DXF / DWG).

Замовити комплекс для проектування можна на сайті archicad.ru. Там же можна завантажити пробну версію.



0 Comments:

Post a Comment