Add Your Gadget Here

Спорт - це те, що в сучасному житті необхідно кожній людині. Якщо фізичних навантажень недостатньо, то здоров'я починає поступово слабшати і погіршуватися, через що на багато інших видів діяльності попросту не залишиться сил. Тому, щоб підтримувати хорошу форму, в обов'язковому порядку слід відвідувати різні організації, що надають послуги по заняттю спортом. Якщо такої можливості немає, то відмінним варіантом стане домашній спортзал, який володіє такою кількістю переваг, що багато сімей вважають його обов'язковим елементом в облаштуванні будинку.

от як приблизно виглядає тренажерний спортивний зал в приватному будинку

Спортзал у приватному будинку - переваги і недоліки

Переваги:

  • Під час занять ви можете включати ту музику, яка подобається саме вам.
  • Поруч з вами ніхто не стоїть, показуючи всім своїм виглядом, що пора звільняти тренажер.
  • Ви можете не соромитися, пробуючи нові тренажери або техніки. Якщо ви досить-незграбний, ніхто не буде сміятися над вами, поки ви вчитеся і удосконалюєте своє тіло.
  • Ніхто не буде відволікати вас непотрібними розмовами.
  • Ви можете тренуватися в будь-який зручний для вас час, коли самі того забажаєте.
  • Вам не потрібно оплачувати відвідування свого тренажерного залу.

Недоліки:

  • Як правило, в звичайних будинках не надто багато місця для розміщення всіх необхідних тренажерів, тому доведеться обмежитися мінімальним набором.
  • Якщо поруч немає тренера, то легко податися на вмовляння своєї ліні і, відповідно, одного разу просто перестати займатися.
  • Поруч відсутні досвідчені люди, тому, у разі необхідності, не у кого спитати поради.
  • Якщо працювати поодинці з великими вагами, то існує ризик отримання травми, так як підстрахувати вас нікому.
  • Велика вартість тренажерів.

В ідеалі рекомендується поєднувати заняття, як в спортивних організаціях, так і в домашньому тренажерному залі.

Як зробити вдома тренажерний зал - декілька порад з вибору комплектації

  • Перш за все, слід підібрати відповідні кардіотренажери (бігові доріжки, гребні тренажери, велотренажери, орбітрек) або силові тренажери (призначені для розвитку сили м'язів). Завдяки заняттям на таких тренажерах можна нормалізувати роботу дихальної та нервової систем, позбутися зайвих кілограмів.
  • Крім цього, обов'язково слід придбати складні агрегати - вони зручні тим, що їх завжди можна скласти і прибрати в спеціально відведене місце. Відмінно підходить міні-степпер, який допомагає спалити багато калорій і не займає багато місця.

    міні-степпер дуже зручний компактний домашній тренажер

  • Якщо можливість облаштування спортзалу в окремому приміщенні відсутня, то великогабаритні агрегати, природно, купувати не варто.
  • У приміщенні для тренувань обов'язково повинен бути мат, вішалка для рушників, стілець. Крім цього, можна поставити програвач, підлогові ваги, невеликий шафка.
  • Прекрасним рішенням стане установка спеціальних куточків для занять спортом на основі шведської стінки. У такий набір зазвичай входить: драбинки, турнік, бруси, похила дошка.

    така шведська стінка займає небагато місця в будинку, але дозволяє зробити вправи на різні групи м'язів

  • Якщо площа приміщення не дозволяє встановити спортивні тренажери, можна облаштувати такий домашній спортзал, який завжди можна швидко прибрати. У цьому випадку для занять потрібно придбати скакалку, килимок для йоги, гантелі, степпер і фітбол. Ці предмети не займають багато місця і їх, при необхідності, завжди можна прибрати в інше місце.
  • Обов'язково пам'ятайте про те, що кімната для занять спортом повинна добре провітрюватися.

    розміщуйте тренажерний зал в приміщенні будинку, де є вікна

  • Використовувані тренажери ні в якому разі не можна ставити впритул до стіни - мінімальна відстань між ними повинна бути в межах 30 см.
  • Спортивний агрегат великих розмірів можна розташувати на лоджії - тут багато і свіжого повітря.

    можна розмістити тренажери на балконі, терасі або лоджії

  • Приміщення для спортзалу повинно бути не менше 8 кв.м. Тут можна зручно розташувати велотренажер, бігову доріжку, вібромасажер, силовий тренажер і шведську стінку.
  • А ось на цьому відео ви можете подивитися як можна максимально якісно обладнати домашній тренажерний зал навіть у дуже невеликій кімнаті

    Тренажерний зал будинку - декілька порад щодо оформлення приміщення

    • Якщо доводиться займатися з вантажем (штанги, гантелі або будь-які інші спортивні снаряди), то підлогове покриття обов'язково має бути шумоизолирующим. З метою забезпечення якісної ізоляції можна використовувати гумові килимки, корковий підлогу або ковролін на товстій основі. Завдяки цьому підлога буде надійно захищений від різних пошкоджень, а сусіди зможуть спокійно відпочивати (якщо ви живете в багатоповерховому будинку).
    • Стіни приміщення, в якому будуть проходити заняття, повинні бути захищені від конденсату, тому не рекомендується використовувати в якості обробки пластик або кахель. У цій ситуації краще віддати перевагу натуральним корковим панелям, штукатурці або традиційним паперовим шпалерам.
    • Вибір колірної гами приміщення повністю залежить від побажань власника будинку, проте все ж варто врахувати кілька простих рекомендацій. Найбільш оптимальним варіантом стануть світлі відтінки блакитного, зеленого і бежевого, так як такі кольори підсилюють здатність до концентрації та фізичної активності. Зробити обстановку приміщення більш різноманітною можна за допомогою контрастних відтінків тренажерів і снарядів.

    приклад такого дизайну домашнього тренажерного залу

    Звичайно, якщо існує можливість, то бажано купувати будинки, в яких вже передбачено приміщення для тренажерного залу - це допоможе значно заощадити час і грошові кошти, що витрачаються на обробку кімнати.

    Проект будинку з тренажерним залом та басейном

    Заміські будинки з басейном з тренажерним залом, як правило, призначені для постійного проживання сімей з 4-6 осіб. Головною відмінною рисою такого котеджу є наявність достатньо розвиненої спортивно-рекреаційної зони: на першому поверсі розташовується басейн, а поруч з ним - тренажерний зал і сауна. Після активних занять спортом можна розслабитися і насолодитися свіжим повітрям на терасі або в зимовому саду, вихід на які йде прямо з тренажерного залу.

    приклад проекту будинку з тренажерним залом 1 поверх

    2 поверх

    А на втoром поверсі можна розташувати всі основні житлові кімнати та спальні, а також особистий робочий кабінет. 


    0 Comments:

    Post a Comment