Проектування і будівництво дерев'яних будинків починається з підготовчого етапу будівництва. На цьому етапі відбувається огляд земельної ділянки, створюється карта висот, і вивчаються властивості грунту. Крім цього, вивчається клімат за місцем знаходження об'єкта будівництва, підбирається тип будинку з урахуванням вимог замовника. Вже на цьому етапі потрібно продумати розміри майбутніх житлових кімнат, для того щоб досягти максимуму зручностей.
Споруду будинку можна здійснювати як за індивідуальним проектом, так і за типовим. Типові проекти можна знайти в різних організаціях і в компаніях, які займаються проектуванням. Але будь-який проект потрібно відкоригувати з урахуванням особливостей ділянки, при цьому потрібно дотримуватися пожежні, санітарні та інші вимоги. Залучення до проекту геолога дозволить підібрати кращий тип фундаменту, при цьому зберегти гроші і дозволить у підсумку жити в міцному і надійному житло.
типовий проект дерев'яного будинку
Здійснюючи проектування та будівництво дерев'яних будинків, потрібно звернутися до архітектора, який спеціалізується саме на роботі з дерев'яними будинками. Тільки ті архітектори, які мають хорошу репутацію в даній області, підберуть вам комфортне співвідношення висоти стель, висоту ступенів, розмір вікон і інші архітектурні елементи, які забезпечать в будинку гармонію
Проектування каркасних дерев'яних будинків є дуже важливою стадією в будівництві будівлі. Якщо у проектуванні будуть виявлені помилки, то ці помилки призведуть до сумних наслідків. Саме тому потрібно дотримуватися правил проектування дерев'яних будинків. Проектування каркасних дерев'яних будинків передбачає, що заповнені стінові прорізи не виконують важливих функцій. Навантаження, яка приходить від покрівлі та інших елементів, передається на фундамент, через це каркас будинку повинен відповідати вимогам міцності. Каркас може виготовлятися з різних матеріалів: металу, залізобетону та цегли, але особливою популярністю користується каркас з клеєного, дерев'яного бруса.
проект каркасного дерев'яного будинку
Дивно, що при досить розвиненої індустрії, сьогодні дуже часто каркас будинку виготовляється з деревини. Але якщо підійти до питання з екологічності житла, то кращого матеріалу, ніж дерево не знайти. За своїми характеристиками, деревина не має рівних. Однак цей матеріал має суттєві недоліки (гниття і Легкозаймистість), які легко усуваються за допомогою просочувальних рідин.
Архітектор, який складає проект будинку, повинен знати правила проектування дерев'яних будинків. Він має враховувати розподіл навантажень, які лягають на основні конструкції будинку. На відкритій стіні не повинні бути видно стики.
Так як всихання колод йде в поздовжньому і в поперечному напрямку, утворюються щілини. Ці обставини мають враховуватися при складанні плану, щоб у ході будівництва ці місця потрапляли на переруби.
Ярлыки: хазяйнуймо